Anketa

Jakou hudbu preferujete?:
P1110740

Za dobu trvání festivalu se potvrdilo, že tento žánr ve Zruči n.S. doplňuje mozajku nabídky kulturního vyžití. Jako pořadatelé se snažíme zvyšovat úroveň tohoto festivalu a nabízet návštěvníkům kvalitní zážitky. Také reagujeme na jejich nápady a připomínky.
Hlavním mottem festivalu Zručská Vrátka je dávat prostor a příležitost představit publiku místní a začínající hudebníky. To doplňuje vystoupení legend tohoto žánru.
Také v letošním roce toto krédo naplňujeme.
Festival Zrušská Vrátka se uskuteční v sobotu 25.července 2015 nově od 14.00 hodin. Také místo konání se mění. Vracíme se do míst prvních ročníků. Do okolí zámku. Do krásně zrekonstruovaného areálu Zručského dvora.
Také letos vystoupí místní interpret, písničkář hudebník, herec a expert na lokální záležitosti v oblasti umění R.OneCzech http://bandzone.cz/roneczech.. .
Příležitost představit se návštěvníkům dostanou začínající Kamenolhotští Cepáci.
Opět se můžete těšit na skupinu Rusty Strings z Červených Peček se skvělou zpěvačkou Julií Sedláčkovou.
Po delší době znovu vystoupí skupina Dřevěná Tráva .
Nově jsme pozvali skupinu BG Cwrkot. Tato skupina se řadí mezi legendy bluegrassu. Vznikla v roce 1989 a je pokračováním skupiny Bukanýři. http://www.cwrkot.cz
Velkou legendou je folk a country skupina Scarabeus. Je jednou z prvních, která hrála moderní trampskou písničku. Několikanásobní vítězové Porty. http://scarabeus.ic.cz
Nemalou legendou je také skupina Taxmeni s frontmanem Vráťou Vyskočilem. Také finalisté a držitelé Porty a ocenění Zlatá Porta. Hrají vlastní moderní country a také svůj specifický styl, tzv. military-country.http://www.taxmeni.cz
A to není vše. Návštěvníky čeká ještě pár drobných překvapení.
Díky prostoru Zručského dvora, bude možné parkovat přímo v areálu.
Rádi bychom, aby se desátý ročník festivalu Zručská Vrátka všem líbil, Pořádně si jej užili a příjemně se pobavili.
Těšíme se na setkání s Vámi.

Krásné jaro všem přátelům, kamarádům a příznivcům folku,trampské, county, bluegassu i dalším podobám této krásné hudby. :-)
S velkou radostí Vám můžeme oznámit samé dobré zprávy:
ZRUČSKÁ VRÁTKA budeme letos opět otevírat. :-)
A to již po DESÁTÉ !!!!!!!!!!!! v sobotu 25.7.2015 odpoledne
Celý organizační tým pilně pracuje již od listopadu 2014, aby se podařilo zručský festiválek uskutečnit.
Hlavní poděkování patří Radě města Zruč nad Sázavou, která věří organizátorům, že mají stále snahu, ve Zruči nad Sázavou, tento typ hudby představovat veřejnosti.
Poděkování také všem v pořadatelském týmu, které čeká ještě mnoho mravenčí práce, která není nikde vidět a která vyvrcholí úspěšným zavřením letošních Vrátek.
Naším krédem je stále: dávat příležitost novým a začínajícím interpretům ze Zruče n.S a okolí vystoupit na podium. Také ve Zruči n. S. představit legendy tohoto žánru.
Opět jsme přichystali řadu změn.
Věříme, že budou jen k lepšímu.:-)
Průběžně Vás o nich zde budeme informovat.
Sdílejte, prosím, tyto informace se svými přáteli, kamarády i příznivci této muziky osobně, nebo všemi kanály, médii apod. co jsou k dispozici.
Pokud máte jakékoliv nápady, připomínky, otázky, tipy na učinkující, které by jste ve Zruči rádi slyšeli a viděli, napište nám.
Děkujeme. Pořadatelé

Vážení návštěvníci Zručských Vrátek.
Pro všechny, kteří se k nám chystají ze směru od Kutné Hory a Uhlířských Janovic.
Z důvodu opravy mostu přes řeku Sázavu v ulici Vlašimské bude v období od 14. do 27. 7. most úplně uzavřen, Průchod pro chodce bude po celou dobu stavby zajištěn.
S touto uzavírkou prosím počítejte při vašem příjezdu.
Objížďka je možná přes Horku n.S. Proto je potřeba vyjet z domova dříve. Nebo automobil zaparkovat na náměstí ve staré, nebo i nové části Zruče a do kempu V Rákosí se vydat pěšky :-)

letošní plakát

Vážení přátelé.
Zde je finální podoba letošního plakátu.
Prosím rozesílejte a sdílejte se svými přáteli.
Těšíme se s Vámi všemi na viděnou na letošním ročníku Zručských Vrátek.

Krásný den Vám přejí pořadatelé.
Děkujeme za Vaši návštěvu a zájem o Zručská Vrátka.
Nastal čas představit učinkující letošního ročníku festivalu.
Jak jsme naposledy slíbili, zase jsme pozvali legendu. Letos trampské muziky (oslavují 40 let učinkování ). Je to kapela CHRPA z Chrudimi. http://chrpa.webzdarma.cz/ .
Místní interprety zastupuje písničkář hudebník, herec a expert na lokální záležitosti v oblasti umění R.OneCzech http://bandzone.cz/roneczech..
Z minulých ročníků stále žádané skupiny: dámské pěvecké trio ze Sázavy SEKUNDIČKY s doprovedem Milana Štědry na kytaru.
Z Kutné Hory opět přijede velmi žádané JOHNNY CASH Trio..
Také velmi žádaní a po přestávce ve Zruči zase vynikající RUSTY STRINGS z Červených Peček. Se skvělou zpěvačkou Julií Sedláčkovou.
Novinkou letošního festivalu je vystoupení skupiny BLUE STEJŠN. Máte se na co těšit. :-)
Zručská Vrátka si do svého motta dala podporu všem, kteří teprve začínají. Např. před několika lety poprvé na podium a před mikrofony vystoupil MIRASŮV KARTÁČ. A dnes již úspěšně objíždí festivaly :-).
Letos to bude uskupení KAMENOLHOTŠTÍ CEPOUNI. A můžete se těšit na krásný poslech. Doufáme, že budou následovat příklad Mirasova Kartáče a uslyšíme je čím dále častěji i na jiných místech republiky.
POZOR NA TERMÍN. !!!!
LETOS VRÁTKA OTEVÍRÁME UŽ V SOBOTU 26.7.2014 V 15.00 HODIN
Prosíme o rozesílání mezi příznivce tohoto žánru a sdílení i na všech sítích.
www. Zrucskavratka.cz