Anketa

Jakou hudbu preferujete?:
_KRA8623
Domů

DEVÁTÝ ROČNÍK FESTIVALU JE V PLNÉM PROUDU PŘÍPRAV !!! :-)

Přinášíme vám první letošní zprávy.
ZRUČSKÁ VRÁTKA 2014 - SE USKUTEČNÍ :-)
Na základě námětů návštěvníků, provede organizační výbor, pár změn.
Zachovány zůstají tyto léta kladně hodnocené atributy festivalu:
- MÍSTO KONÁNÍ - opět je to Kemp Rákosí :-) zde jsou jejich stránky: http://www.kemprakosi.cz/
- ZVUK - o perfektní ozvučení celého festivalu se postará skvělý Pepa Krčil se svými kolegy z Kutné Hory, Zde jsou jeho stránky: www.agenturajk.com
- PODPORA MĚSTA ZRUČ NAD SÁZAVOU - Rada města Zruč nad Sázavou opět potvrdila, že má zájem o zachování festivalu tohoto žánru ve městě. Stránky města : www.mesto-zruc.cz
Bohužel už to ale nestačí na další rozvoj. Pořád je to ale zpráva velmi dobrá. Na rozdíl např. od hejtmana Středočeského kraje, který finanční podporu zamítl. :-( . Podpořit festival ovšem odmítli i jiné oslovené subjekty. Pokud by jste věděli o někom, kdo by podpořil festival, napište nám.
- VSTUPNÉ -vše se zdražuje. Prostředků se nedostává. Organizátoři se přesto stále snaží zachovat Vrátka dostupná všem návštěvníkům. Z tohoto důvodu po celých osm ročníků nezvýšili cenu vstupného !!!!! NEZVÝŠÍ JI ANI LETOS :-) Jednotné vstupné po celou dobu festivalu bude opět 100,-Kč a děti do 15-let mají vstup volný.
- UČINKUJÍCÍ - zase jsme pozvali legendu. Letos trampské muziky (oslavují 40 let učinkování ), místní interprety a z minulých ročníků stále žádané skupiny :-)
Podrobnosti o učinkujících si necháme na příště.

Co se ale změnilo je termín. !!!!

LETOS VRÁTKA OTEVÍRÁME UŽ V SOBOTU 26.7.2014 V 15.00 HODIN

Prosíme o rozesílání mezi příznivce tohoto žánru a sdílení i na všech sítích. Děkujeme pořadatelé